BANKOWOŚĆ ELEKTRONICZNA

Bankowość elektroniczna

Skorzystaj z nowej bankowości internetowej SGB24

Co czeka Cię w SGB24?

W bankowości internetowej SGB24 przez całą dobę możesz bezpiecznie i wygodnie zarządzać swoimi pieniędzmi.

Zaloguj się i…

  • rób przelewy – zwykłe, natychmiastowe (Express Elixir), wysokokwotowe (SORBNET)
  • zarządzaj kartami
  • ustawiaj zlecenia stałe
  • zakładaj lokaty
  • sprawdzaj informacje o swoich kredytach
  • składaj wnioski o świadczenia rodzinne 800+, dobry start 300+, rodzinny kapitał opiekuńczy
  • odbieraj powiadomienia SMS o stanie konta, płatnościach kartą czy odrzuceniu przelewu.

Każdą czynność w SGB24, która wymaga autoryzacji, będziesz potwierdzać jednorazowym kodem SMS wysłanym na numer telefonu wskazany przez Ciebie w banku lub w aplikacji Token SGB (do pobrania ze sklepu Google Play (Android) oraz App Store (iOS).

Logowanie

Do SGB24 zalogujesz się za pośrednictwem dotychczasowej strony banku – www.bsskepe.pl, przez wybranie przycisku SGB24, który znajdzie się w prawym górnym rogu. Możesz też od razu przejść do strony logowania: https://sgb24.pl/

Identyfikator SP……. jest niepowtarzalny i został nadany wyłącznie Tobie, tak byśmy mogli Cię zidentyfikować podczas logowania do bankowości internetowej.

Hasło dostępu do bankowości internetowej jest poufne. Co zrobić aby je otrzymać? Przy pierwszym logowaniu do nowej bankowości internetowej wprowadź swój Identyfikator (ID) w polu „Identyfikator”, kliknij „Dalej” i poczekaj na wiadomość SMS, którą otrzymasz na numer telefonu wskazany przez Ciebie w Banku. Podczas pierwszego logowania nie zapomnij zmienić hasła. Pamiętaj, aby nie udostępniać go nikomu!

Szczegóły

Więcej na temat SGB24 dowiesz się z Przewodnika dla Klienta, dostępnego na stronie www.sgb.pl w zakładce SGB-Bank S.A. » Bankowość Elektroniczna. Warto się z nim zapoznać przed pierwszym logowaniem do bankowości internetowej.

Przewodnik dla Klienta