dolnośląskie kujawskopomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurkie wielkopolskie zachodniopomorskie
 
 
Imieniny:
Andrzeja
Wieńczysława
Jędrzeja
Honoraty
Szymona
16 maja 2022r.
Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Wyszukaj bankomat
Miasto:   
Banery reklamowe
 Zastrzeganie kart
Zastrzeganie kart
 Rozporządzenie UE
Kursy walut SGB
Tabela kursów walut dla dewiz
nr: 93/A/2022
obowiązująca w dniu: 2022-05-16 g. 08:00

KrajWalutaDewizyKurs średni NBP
symbolkodjednostka kupno sprzedaż
AustraliaAUD78112.99923.17873.0893
KanadaCAD78813.36003.55913.4484
SzwajcariaCHF79714.43764.53744.4843
CzechyCZK21310.18300.19520.1881
DaniaDKK79210.60910.64510.6273
UGWEUR97814.56064.80234.6679
W. BrytaniaGBP78915.37735.65095.4736
NorwegiaNOK79610.44390.47050.4563
SzwecjaSEK79810.43200.45790.4444
USAUSD78714.38934.61634.4849

120lat

 Placówki bankowe
 Skępe
 Brzuze
 Rogowo
 Skrwilno
 Kursy walut SGB
WalutaSkupSprzedażŚr. NBP
EUR4.56064.80234.6679
USD4.38934.61634.4849
CHF4.43764.53744.4843
GBP5.37735.65095.4736
z dnia 2022-05-16 g. 08:00więcej...
 Stawki referencyjne
TerminWIBIDWIBOR
O/N4.785.07
T/N4.965.25
1T5.145.34
2T5.195.39
1M5.295.49
3M6.216.41
6M6.456.65
1R6.606.80
Stawki z dnia 2022-05-13
 Stopy procentowe NBP
Stopa procentowaProcent
Referencyjna5.25
Lombardowa5.75
Depozytowa4.75
Redyskonta5.30
Obowiązują od 2022-05-06
 Gwarancje
Bankowy Fundusz Gwarancyjny
System Ochrony SGB
Kliknij teraz!
3.236.50.252