dolnośląskie kujawskopomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurkie wielkopolskie zachodniopomorskie
 
 
Imieniny:
Leokadii
Wiesława
09 grudnia 2022r.
Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Wyszukaj bankomat
Miasto:   
Banery reklamowe
 Zastrzeganie kart
Zastrzeganie kart
 Rozporządzenie UE
Kursy walut SGB
Tabela kursów walut dla dewiz
nr: 237/C/2022
obowiązująca w dniu: 2022-12-08 g. 15:00

KrajWalutaDewizyKurs średni NBP
symbolkodjednostka kupno sprzedaż
AustraliaAUD78112.91673.08923.0068
KanadaCAD78813.17583.36243.2732
SzwajcariaCHF79714.69064.79004.7496
CzechyCZK21310.18650.19850.1931
DaniaDKK79210.61030.64600.6316
UGWEUR97814.56594.85084.6976
W. BrytaniaGBP78915.31545.58285.4484
NorwegiaNOK79610.43300.45850.4460
SzwecjaSEK79810.41640.44080.4301
USAUSD78714.34964.56854.4760

120lat

 Placówki bankowe
 Skępe
 Brzuze
 Rogowo
 Skrwilno
 Kursy walut SGB
WalutaSkupSprzedażŚr. NBP
EUR4.56594.85084.6976
USD4.34964.56854.4760
CHF4.69064.79004.7496
GBP5.31545.58285.4484
z dnia 2022-12-08 g. 15:00więcej...
 Stawki referencyjne
TerminWIBIDWIBOR
O/N6.396.69
T/N6.486.78
1T6.676.87
2T6.706.90
1M6.796.99
3M6.987.18
6M7.137.33
1R7.287.48
Stawki z dnia 2022-12-08
 Stopy procentowe NBP
Stopa procentowaProcent
Referencyjna6.75
Lombardowa7.25
Depozytowa6.25
Redyskonta6.80
Obowiązują od 2022-09-08
 Gwarancje
Bankowy Fundusz Gwarancyjny
System Ochrony SGB
Kliknij teraz!
34.239.154.240