dolnośląskie kujawskopomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurkie wielkopolskie zachodniopomorskie
 
 
Imieniny:
Piotra
Pawła
Benedykty
Benity
29 czerwca 2022r.
Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
Wyszukaj bankomat
Miasto:   
Banery reklamowe
 Zastrzeganie kart
Zastrzeganie kart
 Rozporządzenie UE
Kursy walut SGB
Tabela kursów walut dla dewiz
nr: 124/A/2022
obowiązująca w dniu: 2022-06-29 g. 08:00

KrajWalutaDewizyKurs średni NBP
symbolkodjednostka kupno sprzedaż
AustraliaAUD78112.98473.16073.0884
KanadaCAD78813.36123.56023.4606
SzwajcariaCHF79714.62174.72014.6513
CzechyCZK21310.18380.19570.1900
DaniaDKK79210.61120.64730.6317
UGWEUR97814.57434.81414.7004
W. BrytaniaGBP78915.32105.58915.4510
NorwegiaNOK79610.43950.46580.4544
SzwecjaSEK79810.42600.45140.4419
USAUSD78714.35994.58134.4377

120lat

 Placówki bankowe
 Skępe
 Brzuze
 Rogowo
 Skrwilno
 Kursy walut SGB
WalutaSkupSprzedażŚr. NBP
EUR4.57434.81414.7004
USD4.35994.58134.4377
CHF4.62174.72014.6513
GBP5.32105.58915.4510
z dnia 2022-06-29 g. 08:00więcej...
 Stawki referencyjne
TerminWIBIDWIBOR
O/N5.465.76
T/N5.746.04
1T5.946.14
2T6.166.36
1M6.386.58
3M6.837.03
6M7.127.32
1R7.287.48
Stawki z dnia 2022-06-28
 Stopy procentowe NBP
Stopa procentowaProcent
Referencyjna6.00
Lombardowa6.50
Depozytowa5.50
Redyskonta6.05
Obowiązują od 2022-06-09
 Gwarancje
Bankowy Fundusz Gwarancyjny
System Ochrony SGB
Kliknij teraz!
44.192.47.87